• Doprava zadarmo PLC Optický Splitter SC APC 1X8 FTTH Optický Splitter FBT Optická Spojka
  • Doprava zadarmo PLC Optický Splitter SC APC 1X8 FTTH Optický Splitter FBT Optická Spojka
  • Doprava zadarmo PLC Optický Splitter SC APC 1X8 FTTH Optický Splitter FBT Optická Spojka
  • Doprava zadarmo PLC Optický Splitter SC APC 1X8 FTTH Optický Splitter FBT Optická Spojka
  • Doprava zadarmo PLC Optický Splitter SC APC 1X8 FTTH Optický Splitter FBT Optická Spojka
  • Doprava zadarmo PLC Optický Splitter SC APC 1X8 FTTH Optický Splitter FBT Optická Spojka

Doprava zadarmo PLC Optický Splitter SC APC 1X8 FTTH Optický Splitter FBT Optická Spojka

Kód: w441

Stav : Nový produkt

  • €33.38
  • €25.04

Zdieľať

* FTTx Implementaties (GPON/BPON/EPON)

* kabel televisie (CATV)

* lokale netwerken (LAN)

* Test apparatuur

* passieve optische netwerken (PON)

specificaties

11xN (splnené konektor)

(aantal Kanalen)

1 × 2

1 × 4

1 × 8

1 × 16

1 × 32

1 × 64

2 × 2

2 × 4

2 × 8

2 × 16

2 × 32

2 × 64

(operationele Wavelenth)

1260 tot 1650

P Niveau Vloženie Verlies

4

7.4

10.5

13.7

17

20.3

4.4

7.6

10.8

14.1

17.4

20.7

S Niveau Vloženie Verlies

4.2

7.6

10.7

14

17.3

20.7

4.6

7.9

11.2

15

18.1

21.7

(uniformiteit)

0.4

0.6

0.8

1

1.2

1.6

0.8

1

1.2

1.5

1.8

2

(PDL)

0.2

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

0.3

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

(terugkeer Verlies)

meer dan 55

(directiviteit)

meer dan 55

(typ vezel)

ITU G657A

(bedrijfstemperatuur)

-40 až 85

(Pigtail lengte)

0,5 m 1 m aangepaste

bestellen Informatie PLC Port Typ

kabel Typ

Vlákno Lengte

Typ Konektora

pakket Stijl

PLC Splitter

1*2

1*4

1*8

1*16

1*32

1*64

2*32

anderen Specificeren

0,25 mm Blote vlákniny

nepúšťa vlákna Vlákno

Fan-out splnené 0,9 mm Losse Buis

2.0 mm Kabel

3.0 mm Kabel

0,5 metra

1 meter

2 meter

3 meter

anderen specificeren

FC/APC

FC/PC

SC/APC

SC/PC

ST/UPC

LC/APC

anderen Specificeren

rvs mouw

Plastové Modul

19 1U Rack Mount

anderen Specificeren

Štítky: plc 3 adaptér, plc wifi, 1x8, Vlákna, fbt tv, ftth, ftth nástroj, apc konektor, optický splitter, 1x8 splitter.

  • Priemer: 0,9 mm 2.0 mm 3.0 mm
  • Veľkosť: 10x10x10
  • Pigtail konektor: SC/ST/FC/LC/MU/E2000
  • Číslo Modelu: FC APC PLC Splitter
  • Pigtail aplikácie: FTTH projektu
  • Záruka: 1 Rok
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Kompatibilné: TP-link
  • Názov Značky: AUA
  • Certifikácia: CE
  • Položka Dĺžka: 1m
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Typ Konektora: SC/APC

Príslušenstvo

Muži s Kapucňou Potápačský Oblek Dlho celého Tela Potápanie Obleku Surfovať Plávanie Jumpsuit trajes de baño Rýchle Sušenie Priedušná Spearfishing Muži s Kapucňou Potápačský Oblek Dlho celého Tela Potápanie Obleku Surfovať Plávanie Jumpsuit trajes de baño Rýchle Sušenie Priedušná Spearfishing Produkt predajné miesta: Kvalita Ľadu Hodvábna Tkanina: Pohodlné a elastický, nepremokavý matka, opaľovací krém, absorpciu potu, rýchle schnutie, ľahké čistenie. Anti-uv,
Súvisiace
Deti Dekorácie Panda Balón Škôlky Plagát Na Stenu Art Print Plátno Maliarske Dekoračné Nordic Dieťa Dieťa Spálňa Decor Obrázok - Plagát je vytlačený na Plátno to, čo je jeden druh najlepší materiál pre plagát,to je hrubé,storng,nepremokavé,plagát má živé farby a nezmizne.Je ideálny pre domova,deti spálne dekorácie,obývacia izba dekorácie,darčeky. - Plagát príde bez hraníc,ak potrebujete,prosím, potvrďte nám pred objednávky. Poznámka: To je plagát
Súvisiace
Meetu kinky kučeravé Predné Čipky parochne 4x4 Čipky Uzavretie Ľudské Vlasy, Parochne pre Čierne Ženy Remy mongolskej Kinky Kučeravé Parochňu 【Meetu] Vyzýva Kinky Kučeravé Predné Čipky Parochne Meetu Predné Čipky Parochne 100% Ľudské Vlasy Čipky Parochne,najvyššej Kvality s Prijateľnú cenu Pre Trhal Prírodné Vlasové S Baby Vlasy 8-28 palcov k Dispozícii 【Meetu] Vyzýva 100% Ľudské Vlasy, Parochne Meetu Vlasy, 100% Ľudské Vlasy, Bielené Uzlov
Súvisiace
Vojenské Taktické Psa Nastaviteľné Popruhy Priedušná Taktické Služobného Psa Vesta Nemeckého Ovčiaka S Rukoväť Psom Na Vodítku Postroj ŠPECIFICKÝ POPIS Použitie : Serivce Psa Vojenského Výcviku , Outdoor, Lov Položky : Tactica Psa Vesta Odolný Materiál, & Mäkké Čalúnená: s našimi vysoko kvalitného nylonu 1000D a dobre polstrované vo všetkých tlak oblasti pre pohodlné nosenie. Ľahko Nastaviteľný Psa na Postroj: 4 rýchle uvoľnenie
Súvisiace
2KS-10PCS/veľa E09A92GA E09A92 EO9A92GA SOP24 IC Čip RM10738723914640200 Shenzhen ZeXinYuan Obchod Elektronický komponent zásob dodávateľa To, čo potrebujete, my všetci máme, profesionálne súlad. Veľké množstvo a priaznivé ceny, kladenie otázok Milí kupujúci, prosím, na vedomie: Tam sú ešte príliš mnohých častiach (veľké zásoby) a všetky časti nedá
Súvisiace